Ondřej Rydl

Ondra se tanci se věnuje od svých 10ti let, kdy začínal v Dětské Taneční Škole Bohemia Chrast vedenou pozdějším prezidentem Svazu Učitelů Tance ing. Bohumilem Černým. Velmi brzy zjistil, že ho tanec baví a podřídil mu svůj volný čas. V okamžiku, kdy byla jeho třída z důvodu malého zájmu zrušena, přešel do tehdejšího TK Gymnazium Hlinsko a později TS Ridendo Hlinsko. S naposledy jmenovaným studiem získal několik titulů Mistra České a Slovenské republiky v plesových formacích včetně finálové účasti s vlastní choreografií a titul Mistra Světa v Latin Formation Big Group. Mimo plesové formace a párový soutěžní tanec se začal věnovat Salse a stal se 1. vícemistrem ČR a mezinarodním mistrem SR.

Jako lektor působil v řadě tanečních studiích a věnoval se jak skupinové, tak individuální výuce. V posledních letech se Ondra  vydal na dráhu porotce, díky které s tancem může zůstat  v úzkém spojení. Již pravidelně je zván na soutěže kolektivů v nejrůznějších tanečních stylech a na postupové párové soutěže napříč celou republikou.

Další lektoři

Jan Synáček

Jan Synáček

• držitel druhé nejvyšší taneční třídy
v latině a standardu
• semifinalista Mistrovství republiky družstev v latinskoamerických tancích
Více

Lukáš Chmelík

Lukáš Chmelík

● absolvent Fakulty tělesné výchovy
a sportu UK
● porotce ČSTS
● tanečník mezinárodní třídy
v latinskoamerických tancích
Více

Anna Dérer

Anna Dérer

Více

Aneta Klapková

Aneta Klapková

Více
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK – poptávka


Máte zájem o individuální trénink ve studiu Place 4 People? Připravíme Vás na svatební tanec, ples či taneční soutěž. Vyplňte nám formulář a my se v Vámi spojíme prostřednictvím uvedeného emailu.

"
HLEDÁM TANEČNÍHO PARTNERA / PRO-AM – poptávka


Hledáte tanečního partnera nebo máte zájem o trénink s profesionálem (PRO-AM)? Napište nám a my se Vám ozveme.

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ