Ondřej Rydl

Ondra se tanci se věnuje od svých 10ti let, kdy začínal v Dětské Taneční Škole Bohemia Chrast vedenou pozdějším prezidentem Svazu Učitelů Tance ing. Bohumilem Černým. Velmi brzy zjistil, že ho tanec baví a podřídil mu svůj volný čas. V okamžiku, kdy byla jeho třída z důvodu malého zájmu zrušena, přešel do tehdejšího TK Gymnazium Hlinsko a později TS Ridendo Hlinsko. S naposledy jmenovaným studiem získal několik titulů Mistra České a Slovenské republiky v plesových formacích včetně finálové účasti s vlastní choreografií a titul Mistra Světa v Latin Formation Big Group. Mimo plesové formace a párový soutěžní tanec se začal věnovat Salse a stal se 1. vícemistrem ČR a mezinarodním mistrem SR.

Jako lektor působil v řadě tanečních studiích a věnoval se jak skupinové, tak individuální výuce. V posledních letech se Ondra  vydal na dráhu porotce, díky které s tancem může zůstat  v úzkém spojení. Již pravidelně je zván na soutěže kolektivů v nejrůznějších tanečních stylech a na postupové párové soutěže napříč celou republikou.

Další lektoři

Marilena Souli

Marilena Souli

● graduated from the Higher Education Professional School of Dance “Rallou Manou - Moragemou”
● having her work exhibited at the Biennale of Western Balkans (BoWB) and 9th Biennale of young artists, in Athens School of Fine Arts
Více

Aneta Klapková

Aneta Klapková

Více

Jana Moravová

Jana Moravová

Více

František Kopecký

František Kopecký

● držitel nejvyšší mezinárodní třídy M
● mistr republiky v showdance za rok 2018
Více
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK – poptávka


Máte zájem o individuální trénink ve studiu Place 4 People? Připravíme Vás na svatební tanec, ples či taneční soutěž. Vyplňte nám formulář a my se v Vámi spojíme prostřednictvím uvedeného emailu.

"
HLEDÁM TANEČNÍHO PARTNERA / PRO-AM – poptávka


Hledáte tanečního partnera nebo máte zájem o trénink s profesionálem (PRO-AM)? Napište nám a my se Vám ozveme.

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ