CVIČENÍ (NEJEN) PRO SENIORY

ProČ si vybraT TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ
V place 4 People?

U nás se učíte pouze nejlepšími kvalifikovanými lektory, včetně mistrů republiky a vítězů StarDance!

Kromě kurzů pro skupiny se můžete zlepšovat na našich individuálních lekcích pod vedením těch nejlepších tanečníků.

Můžete s námi vyjet na pravidelná intenzivní taneční soustředění, kde se nejenom zdokonalíte, ale poznáte spoustu dalších tanečních nadšenců.

Neformálnost, pohoda a přátelské prostředí jsou naší prioritou. U nás se brzy začnete cítit jako doma!

Nad rámec kurzů vás bez problémů připravíme na maturitní ples, svatbu či jinou společenskou událost, kde s vašimi tanečními schopnosti jen zazáříte.


***Chcete-li se přihlásit do již probíhajícího / stávajícího kurzu, napište nám e-mail na info@place4people.cz.***
ZÁŘÍ - LISTOPAD 2024

CVIČENÍ (NEJEN) PRO SENIORY – PODZIMNÍ kurzy

NOVÝ KURZ
NOVÝ KURZ
Cvičení (nejen) pro seniory pondělí od 11:00 | 60 min
  • 20 lekcí / 60 minut - 2190 Kč
  • Place 4 People
  • začínáme 2. 9. 2024
Cvičení je určeno nejen pro seniory, ale pro kohokoli, kdo si chce udržet svou fyzickou kondici v dobré formě. Skrze jednoduché, ale za to efektivní, cviky spojující prvky pilates, jógy, posilování, strečinku apod. posílíte a protáhnete celý pohybový aparát a eliminujete tak i různé obtíže, jako jsou bolesti zad, kyčlí nebo hlavy.
Cvičení udržuje nejen fyzické, ale i psychické zdraví. Lektor respektuje případná omezení a cviky je možné upravovat. Lekce jsou vhodné pro každého bez ohledu na věk či předchozí sportovní zkušenosti.
Na lekci s sebou doporučujeme pohodlné oblečení vhodné ke sportu (průdyšné triko/tílko, legíny nebo kraťasy. Obuv buď sportovní (sálová), nebo pouze ponožky či na boso.

Naši lektoři

Jana Moravová

Jana Moravová

Více

Užitečné odkazy

Kde nás najdete?

Výuka probíhá ve studiu Place 4 People, na adrese Vlkova 23, Praha 3. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Viktoria Žižkov a dostanete se k nám také pěšky z metra Hlavní nádraží nově vybudovaným podchodem na Žižkov. Přímo ve Vlkově ulici je modrá parkovací zóna, ve vedlejší Krásově ulici pak fialová. Pro vstup do studia prosím zazvoňte na zvonek č. 14, projděte průchodem do vnitrobloku a poté po venkovních schodech do prvního patra budovy.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK – poptávka


Máte zájem o individuální trénink ve studiu Place 4 People? Připravíme Vás na svatební tanec, ples či taneční soutěž. Vyplňte nám formulář a my se v Vámi spojíme prostřednictvím uvedeného emailu.

"
HLEDÁM TANEČNÍHO PARTNERA / PRO-AM – poptávka


Hledáte tanečního partnera nebo máte zájem o trénink s profesionálem (PRO-AM)? Napište nám a my se Vám ozveme.

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ