Volné tréninky

VOLNÉ TRÉNINKY

Sháníte prostory na volné tréninky? Nabízíme volný přístup na taneční sál pro taneční páry i trenéry. Využijte možnosti trénovat v tanečním a pohybovém studiu Place 4 People na Praze 3. Budete mít k dispozici nově zrekonstruovaný taneční parket o rozloze 162 m2  včetně zvukové techniky, dámské i pánské šatny, sprchy a toalety. Do studia se dostanete pomocí přístupových čipů. Naplánujte si lekce tak, jak vám to vyhovuje – s výjimkou skupinových lekcí vám bude studio plně k dispozici.

Čtvrtletní členství na osobu

1800 Kč (600 Kč / měsíc)
  •  

Půlroční členství na osobu

3000 Kč (500 Kč / měsíc)
  •  

Roční členství na osobu

5400 Kč (450 Kč / měsíc)
  •  
Zaujaly vás volné tréninky v Place 4 People?
napište nám na mail

Galerie

Kde nás najdete?

Taneční sál se nachází ve studiu Place 4 People, na adrese Vlkova 23, Praha 3. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Viktoria Žižkov a dostanete se k nám také pěšky z metra Hlavní nádraží nově vybudovaným podchodem na Žižkov. Přímo ve Vlkově ulici je modrá parkovací zóna, ve vedlejší Krásově ulici pak fialová. Pro vstup do studia prosím zazvoňte na zvonek č. 14, projděte průchodem do vnitrobloku a poté po venkovních schodech do prvního patra budovy.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK – poptávka


Máte zájem o individuální trénink ve studiu Place 4 People? Připravíme Vás na svatební tanec, ples či taneční soutěž. Vyplňte nám formulář a my se v Vámi spojíme prostřednictvím uvedeného emailu.

"
HLEDÁM TANEČNÍHO PARTNERA / PRO-AM – poptávka


Hledáte tanečního partnera nebo máte zájem o trénink s profesionálem (PRO-AM)? Napište nám a my se Vám ozveme.

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ