Dance Sandeep

Dance Sandeep, rodák z Hajdarábádu v Indii, je profesionální tanečník a choreograf žijící v Praze. Jeho specializací je Bollywood, jihoindický Street Dance a Indo-Western Street Dance. V průběhu své více než desetileté taneční kariéry Sandeep vystoupil na mnoha akcích v Praze. Zároveň se objevil v několika reklamách, hudebních klipech a filmech. Vede kurzy Bollywood a jihoindického Street Dance v několika pražských studiích. Jeho cílem je rozšířit indický tanec a kulturu mezi obyvatele České republiky. Účastníci jeho kurzů oceňují zejména energii a živou atmosféru.

Sandeep se zaměřuje na vytváření exotických choreografií, které baví a inspirují lidi po celém světě. Jeho choreografie jednoznačně odrážejí jeho autentickou řeč těla ovlivněnou nejrůznějšími tanečními styly.

—- EN —-

Dance Sandeep is a native of Hyderabad, India and he is a professional dancer and choreographer currently based in Prague. He specializes in Bollywood, South Indian Street Dance, and Indo-Western Street Dance. With more than 10 years of experience in the dance field, Sandeep has been featured in numerous stage performances across Prague and has made a few appearances in ads, music videos, and films. His dance lessons are especially popular for their energetic and vibrant atmosphere.

Sandeep‘s highly versatile dancing skills and stimulating teaching techniques has made him one of the most sought-after Bollywood dancers in Prague. He is devoted to designing exotic dance routines that can entertain and inspire people globally. His choreographic products distinctly reflect his unique and authentic body language that is influenced by a diversity of dance styles.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK – poptávka


Máte zájem o individuální trénink ve studiu Place 4 People? Připravíme Vás na svatební tanec, ples či taneční soutěž. Vyplňte nám formulář a my se v Vámi spojíme prostřednictvím uvedeného emailu.

"
HLEDÁM TANEČNÍHO PARTNERA / PRO-AM – poptávka


Hledáte tanečního partnera nebo máte zájem o trénink s profesionálem (PRO-AM)? Napište nám a my se Vám ozveme.

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ