Street dance

Street dance je taneční styl, který se začal objevovat v Americe a zastřešuje velké množství tanců, jako je hip hop, dancehall, house dance nebo LA style. Street dance reaguje na hudební kulturu a nejnovější trendy a v současné době v něm najdeme například i prvky contemporary. Hodina začíná krátkým warm upem a pak pokračuje k choreografii. Soustředíme se na taneční projev a koordinaci pohybů, ale hlavně jde o prožitek z tance tak, aby si hodinu každý užil naplno!

 

Taneční kurz je pro zájemce všech věkových kategorií, začátečníky i pokročilé. Street dance je mimo jiné skvělá varianta kardio cvičení, které dokonale formuje postavu a pálí přebytečné tuky. Nejen že si zacvičíte, ale zároveň se tím odreagujete od každodenní rutiny, zbavíte se přebytečného stresu a načerpáte pořádnou dávku pozitivní energie. Rádi vám pomůžeme s výběrem správného kurzu a zodpovíme případné otázky. Neváhejte nám proto napsat na mail tanecni@art4people.cz

 

Lekce street dance probíhají v tanečním sále Café Na hlas (100 m od tanečního studia Place 4 People) na adrese Vlkova 7, Praha 3

Street dance

Street Dance s Andreou Daičovou pondělí 18:30 - 19:30
  • Sál Café Na hlas
  • 10 lekcí / 60 minut - 2190 Kč
  • KURZ AKTUÁLNĚ NENÍ VYPSANÝ
Street Dance s Andreou Daičovou středa 18:30 - 19:30
  • Sál Café Na hlas
  • 10 lekcí / 60 minut - 2190 Kč
  • KURZ AKTUÁLNĚ NENÍ VYPSANÝ
ZAUJAL VÁS STREET DANCE? DEJTE NÁM VĚDĚT!
  • Chtěli byste individuální lekce? Chcete profesionálního partnera PRO-AM? Hledáte partnera nebo partnerku?

Naši lektoři

Kde nás najdete?

Výuka probíhá na tanečním sále Café Na hlas, na adrese Vlkova 7, Praha 3. Najdete nás kousek od tramvajové zastávky Viktoria Žižkov a dostanete se k nám také pěšky z metra Hlavní nádraží nově vybudovaným podchodem na Žižkov. Přímo ve Vlkově ulici je modrá parkovací zóna, ve vedlejší Krásově ulici pak fialová. Pro vstup do studia prosím zazvoňte na zvonek č. 14, projděte průchodem do vnitrobloku a poté po venkovních schodech do prvního patra budovy.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK – poptávka


Máte zájem o individuální trénink ve studiu Place 4 People? Připravíme Vás na svatební tanec, ples či taneční soutěž. Vyplňte nám formulář a my se v Vámi spojíme prostřednictvím uvedeného emailu.

"
HLEDÁM TANEČNÍHO PARTNERA / PRO-AM – poptávka


Hledáte tanečního partnera nebo máte zájem o trénink s profesionálem (PRO-AM)? Napište nám a my se Vám ozveme.

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ