Karina Bolan

Karina absolvovala první hodinu jógy v 18 letech po zranění třísel, které utrpěla na koncertě Guns N’ Roses (neptejte se). Brzy zjistila, že jóga je jak zdrojem radosti, tak způsobem, jak najít klid a rovnováhu. To je opravdu to, co ji neustále přivádělo zpět na podložku. A to je to, co nejraději sdílí se svými studenty.

Stejně jako její studenti, i Karina se neustále učí józe porozumět. Jógu učí roky, ale stále se učí. Jóga ji naučila pokoře, sebepřijetí a humoru, takže můžete očekávat občasné nadávky, pár (špatných) vtipů a občas zakopnutí o vlastní nohy.

Karina pochází z Velké Británie, ale od roku 2010 učí jógu v Praze. Její styl je nejlépe popsatelný jako adaptivní hathajóga – což je famózní způsob, jak říct, že se specializuje na plánování lekcí a úpravu pozic podle potřeb jedince.

U každého vypadá praxe jinak. Karina chce, abyste se ptali a poslouchali, zkoušeli a neuspěli, létali a padali. V konečném důsledku je jí jedno, jestli nerozeznáte svou astavakrasanu od své vrksasany, ale záleží jí na tom, abyste odcházeli ze třídy se vztyčenou hlavou a připraveni vypustit své dobré jógové pocity do světa.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK – poptávka


Máte zájem o individuální trénink ve studiu Place 4 People? Připravíme Vás na svatební tanec, ples či taneční soutěž. Vyplňte nám formulář a my se v Vámi spojíme prostřednictvím uvedeného emailu.

"
HLEDÁM TANEČNÍHO PARTNERA / PRO-AM – poptávka


Hledáte tanečního partnera nebo máte zájem o trénink s profesionálem (PRO-AM)? Napište nám a my se Vám ozveme.

Zadejte svůj telefon +420 XXX YYY ZZZ